• +90 (850) 811 12 72
  • info@repairmantr.com
Bebek Bakıcı Hizmetleri

Bebek Bakıcı Hizmetleri

4 haftalık bir zaman diliminde dünyaya gelmeye hazırlanan bebekler, ilk doğdukları andan itibaren anneleriyle bir bütün gibi hissederler. Anne kokusu ve meme emme süreciyle gelişen bu bağlılık, çalışan annelerin zorunlu olarak işe geri dönmeleri söz konusu olduğunda kopmaya başlar.

Bebek 4 aylıkken işe başlaması gereken anne adayları, aile büyükleri bulunmadığı durumlarda bebek bakıcısıihtiyacı duyarlar. Bakıma muhtaç olan bebekler kendilerine bakan kişiye bağlanırlar. Bu yüzden bebek bakıcısı olan kişinin tutarsız ve agresif olması, bebekte tedirginlik ve huzursuzluk yaratır.

En değerli varlığınızı yabancı birine emanet etmenizin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden bebek bakıcısı seçiminizde çocuk gelişimi ve eğitimi konusunda uzmanlaşmış bir bakıcı bulmanızı tavsiye ediyoruz. Bu konuda da evdekibakicim.com ayrıcalığını tecrübe etmenizi ve aramıza aldığımız ekip arkadaşlarımızın özenini ve insan ilişkilerini direk olarak gözlemlemeniz için bize ulaşabilirsiniz. Gerisini ekibimiz sizler için ve çocuğunuz için en doğru adayı sizlerle buluşturacaktır.

Evinize yerleştireceğiniz kameralarla istediğiniz zaman takip edebileceğiniz bebek bakıcısı ve bebeğinizi kontrol edebilirsiniz. Ancak bakıcı seçimi konusunda ciddi bir titizlik göstermeniz gerekecektir.

Profesyonel Bebek Bakıcılığı

Yenidoğan bebeklerin bakımı için de elemana ihtiyaç olabilir. Annenin olmaması ya da hasta olması gibi durumlarda, çocuk gelişimi mezunları, hemşireler gibi sağlık alanında bilinçli kişilerden de hizmet alınabilir.

Bebek hastalıkları, kolik krizleri ve bebek beslenmesi konusunda eğitimi olan, bebeğin günlük bakımı ve diğer gereksinimlerini iyi bir şekilde karşılayabilen kişilerin size bu süreçte yardımcı olabileceğini unutmamalısınız.

Teorik eğitimden çok pratik eğitim konusunda da deneyimi olan uzmanlardan yardım alarak, bebeğinizin sağlıklı gelişimi ve bakımı için güvenilir bir seçim yapabilirsiniz. Birçok aile komşularından destek aldığı bu süreçte, daha geleneksel yöntemleri tercih edebilir.

Ancak günümüzde daha nitelikli elemanları bulmak kolay olduğundan, bu işi ek gelir olarak değil, meslek olarak yapan kişilere ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Bakım Onarım Hizmetleri
ihtiyaç duyduğunuz her türlü makine ve mekanik tesisatın bakım, onarım ve faaliyetler...
Elektrik Tadilat Hizmetleri
Elektrik tadilatı ve tesisatı konusunda hemen her ihtiyacınızı güvenilir ve kalıcı çö...
Mimari Proje Tasarımı
Mimar, mesleğini uygularken, çalışmalarında tasarımını çizili belgeler ile bu belgele...
Hasta Bakım Hizmetleri
İlerleyen yaşla birlikte, kişisel bakımın da zorlaştığı yaşlı insanlar, yatalak ya da...
Bebek Bakıcı Hizmetleri
4 haftalık bir zaman diliminde dünyaya gelmeye hazırlanan bebekler, ilk doğdukları an...
Ev Yardımcı Hizmetleri
Mavi Danışmanlığın personel seçiminde aradığı kriterler göz önünde bulundurularak bu ...
Cam Balkon Hizmetleri
Albertgenaou Isıcamlı ve tek 10 mm camlı balkon kapama hizmetimiz.Randevu ile ücretsi...
Alicobant tavan kapama
Teras ve balkonlarda dışarıdan gelebilecek toz ve kire karşı ,görsellik açısından da ...
Nakliye ve depolama Hizmeti
İstanbul ve 81 ilimize kaliteli ve gü